KuzeyKafkasya.Net Paylaşım Platformu

Son İletiler

Sayfa1 2
1
Genel Sohbet / 2.el eşya dükkanlarında aranan...
Son İleti Gönderen sohbet - May 15, 2022, 07:53 öö
Çorlu ikinci el eşya özellikle de evde kullanılan eşyaların akıbetleri oldukça fazla olması nedeniyle ikinci el olarak adlandırılan bu eşyalar çok daha fazla tercih edilmektedir.

Çorlu 2.el eşya piyasasının oldukça güçlü bir ticari piyasa olduğu son zamanlarda iyiden iyiye ortaya çıkmıştır. Sizde bu yörede yaşayan bir insan olsanız da olmasanız da aradığınız bir ikinci el eşyanız var ise ve bulamayorsanız bir de Çorlu 2.el eşya dükkanlarına bakmanızda sizin açınızdan oldukça önemli bir yarar vardır

Çorlu ikinci el eşya dükkanlarının sizlere sunabileceği birçok avantaj bulunmaktadır ve bu avantajlardan en başta faydalanmanız gerekmektedir. Çorlu 2.el eşya dükkanlarından şimdi de neredeyse herhangi bir ikinci el eşya alabilir ve bu ikinci el eşyaların çoğu zaman çok uygun fiyatlarda satılmaktadır.

Yani Çorlu 2.el eşya kiralama hizmeti almaya bakarken oda olarak da görülür ve herkes çok fazla ihtiyaç duymadan bu hizmetleri de alabilir.
2
Genel Sohbet / Canlı Sohbet Hattı Numaraları
Son İleti Gönderen sohbet - May 14, 2022, 01:16 ös
Canlı Sohbet Hattı Numaraları
 
Başka bir yerde bulmayacağınız gerçek kişilere ait ateşli sohbet numarası hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızın kullanıcı dostu web ara yüzüne sahip internet sitesini sık sık ziyaret etmeniz yeterlidir. Siz de yalnızlıktan sıkıldıysanız ve yalnız geçen gecelerinize ışık katacak bir ses arıyorsanız, canlı sohbet hatlarını herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Türkiye'de en fazla kullanıcı kitlesine sahip olan canlı sohbet hattı üzerinden her gün binlerce bay - bayan canlı sohbet gerçekleştirebilmektedir. Keyifli dakikalar geçirmek ve telefonda yeni sıcak dostluklar kurmak istiyorsanız siz de firmamızın kurumsal web sitesini ziyaret ederek ateşli sohbet hatları arasında dilediğinizi hiçbir ücret ödemeden tercih edebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışarak gece veya gündüz fark etmeksizin uzun saatler süren sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.
3
Genel Sohbet / Sohbet Chat Sitesi
Son İleti Gönderen sohbetok - Mar 19, 2022, 09:38 ös
Sohbetok.com, Türkiye'de, her mezhep den her dinden ve tercih yönelimden sohbet edenler için ücretsiz bir çevrimiçi sohbet sitesidir. Web sitesi ve sohbet odaları mobil uyumludur ve yeni özellikler, sohbet odaları ve tasarımlarla düzenli olarak güncellenir. Bir zamanlar sadece sohbet etmek için bir yer olan bu site, sohbetle ilgili her şeyde bir hedef ve otorite haline gelmiştir.
4
Genel Sohbet / Kelebek Sohbet Odaları insanla...
Son İleti Gönderen sohbet - Oca 29, 2022, 04:40 ös
Bizden biri olmak için çok şeye gerek yok. Yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar, yeni maceralara açıksanız bekleriz.
kalbim sohbet
Gerçekten de dost insanlar için ayrı bir şeydir. Yeri geldiğinde sizin için öyle bir şeyi ifade eder ki onun yerini ne bir sevgili, ne bir kardeş ne de başka bir şey tutamaz. Bazen öyle şeyler birikir ki içinizde onu alıp karşınıza içinizi dökebileceğiniz tek kişi dosttur işte. Pir Sultan' ın "İster isem dünya malı vermişler, sensiz dünya malın neyleyim dostum dostum .." dediği gibi yanınızda o anda kim varsa da, kim sizi dinlemeye ve içinizdeki çığlığı hissetmeye hazırsa da dostun yerini tutamaz.
huysuz sohbet
Bir çok makalemizde değişen dünya koşullarının ve ilerleyen teknolojinin hayatımıza müdahalesine değindik ve bunun doğal olarak reel hayatımızın bir parçası olan şeylerin sanala geçmesine de tanıklık ettik. Nasıl ki insanlar sanal ortamlara girip sevgili ya da arkadaş arıyorlarsa ve ya ediniyorlarsa aynı şekilde dost için de benzer davranışlarda bulunabilirler.
izmir sohbet
Bilgisayar başına geçip ya da telefonundan googleye dost sohbet arayan muhabbet canlısı insanlar için de ayriyeten düşündük ve dost sohbet konusunda deyim yerindeyse çığır açtık. Arama motorlarına dost sohbet yazıp kendisini bizim dost sohbet platformumuzda bulan arkadaşlarımızın bu konudaki bize geri dönüşleri referansımızdır. Dost sohbet yazıp sitemize geldiğiniz zaman, biraz zaman geçirdikten sonra insanlar arasındaki o sıcak bağı, o dost ve gönül muhabbetlerine tanık olduğunuzda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlarsınız.
5
Genel Sohbet / Chat odalarında not bırakma (m...
Son İleti Gönderen sohbet - Ara 05, 2021, 05:25 ös
memoserv komutları bulunduğunuz irc sohbet sunucusunda kanalınıza veya nickinize mesaj (not) göndermenizi veya sunucuda yokken mesaj bırakılmasını sağlayan servistir.

Bu servisi kullanabilmek için nickiniz ve kanalınız kayıtlı olması gerekmektedir. Bir arkadaşınıza sunucudayken yok ise not veya bir mesaj bırakmak istiyorsanız arkadaşınızda nickini kayıt altına almış olmalıdır.

Irc sohbet sunucularında bazı servisleri kullanabilmek için öncelikli olarak nickserv özelliklerinden nick kayıt işlemini tamamlamak gerekmektedir.
6
Genel Sohbet / Sensohbet.net Sohbet, Chat Ort...
Son İleti Gönderen Mircx - Eyl 12, 2021, 06:43 öö
Değerli kuzeyasya.net forum kullanıcıları hepiniz  hoşgeldiniz.
SenSohbet.Net Sitemizin sunmuş olduğu özellikler arasında özel yazışmaların yanı sıra soru cevap gibi oyun kanallarımızda bulunmakta olup sizlerin hiç sıkılmadan yeni bir dostluk vede yeni bir arkadaşlık için sitemiz üzerinden sunucumuza bekliyoruz Yeni açılan sohbet odaları sizlere bir birinden farklı insanlarla tanışma fırsatı sunmakla birlikte çok fazla kalabalık olmamasından kaynaklı yeni kişilerle tanışmak daha kolay olacaktır. bayanlar özellikle çok yoğun kalabalık odalardan sitelerden sıkıldıysanız sizleri fazla rahatsız etmeden elit kullanıcıları bulacaksınız.

Sohbet
Sohbet
Sohbet
Sohbet
Sohbet
Sohbet
Aktif Sohbet
Haberler
TamSohbet
Sohbet
Sohbet
Gay Sohbet
Edepsiz Sohbet
Yetişkin Sohbet
Sohbet
Lgbti Sohbet
Gece Sohbet
Mirc Sohbet
SohbetHane
Mobil Sohbet
Mobil Sohbet
Resimli Sohbet
Web Hosting

Resmi okey sitemiz İçin Girişlerimizde başlamış bulunmaktadır.
Web : https://www.okeyhd.com
Erkeklerde sizlerde bayan arkadaş bulamamaktan yakınıyorsanız evet doğruyu söylemek gerekirse bir çok bayan arkadaş sizleri bekliyor olacak :) ücret ödemeden her hangi bir zorluk çekmeden mobil, web, tablet gibi teknolojinin imkanlarıyla daha rahat giriş sağlaya bileceksiniz aradığınız dostlukları yeni açmış oldumuz sohbet siteleri ile bulun!
7
Genel Sohbet / Bizim Mekan Omegla Sohbet Site...
Son İleti Gönderen SpOoNeR - Oca 17, 2021, 04:48 ös
Mnogochat hakkında merak ettiğiniz her soruya öncelikle soru cevap şeklinde mngochat ve chatroulette omegle benzeri tarzda hizmet veren kameralı ve görüntülü bu tarz siteler hakkında biraz sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Mnogochat kameralı ve görüntülü sohbet sitesinin rusyadan yayın yapan görüntülü sitesidir.Adından anladığım şu çok chat demek yani mnogo => çok , chat => sohbet demek ve böylece çok sohbet diye bir terim ortaya çıkıyor.Bu sitede özellikle bir çok videolu chat scripti bulunmaktadır.Bunlar chatrandom , chatpig , chattez , vichatter  gibi sitelerden meydana gelmektedir.Bu sitenin pek farklı bir özelliği yok  fakat diğer random siteleri bir araya getirmesi ile birlikte daha çok popüler hale gelip bir kullanıcı kitlesi oluşturdu.Bu siteyeBu siteyi en fazla ziyaret edenler ruslar ve amerikalılar.Ancak bunlar dışında Kanada, Meksika, Almanya, Rusya, Ukrayna, Fransa, İspanya, İtalya gibi ülkelerdende ziyaretçileri mevcut.

Mnogochat sitesinin özellikleri  nelerdir ?
•Ücretsizdir.
•Üyelik yok.
•Türkçe mevcut.
•Adresi: mnogochat

Mnogochat sitesinden bir görüntü ve kategorilerden bir resim aşağıdaki gibidir.
Not: Hatırlatmakta yarar var bu sitede uygun olmayan görüntülere rastlamanız mümkündür.Bu yüzden 1 8 yâs altında iseniz bu siteyi önermiyoruz.
bizim mekan
sohbet
sohbet
sohbet
adana sohbet
izmir sohbet
istanbul sohbet
sohbet
sohbet siteleri
sohbet sitesi
sohbet
sohbet
sohbet odaları
sohbet
sohbet
sohbet
mobil sohbet
sohbet
gabile sohbet
yetişkin sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
sohbet
irc forumlari

Omegla Rusya'nın en ppopüler görüntülü ve kameralı sitesi olan chatroulette benzerliği ile kullanıcılarına sesli ve kameralı hizmet veren üyeliksiz bir site olup, doğru isim ve site ise omegle sitesidir.

Chat yapmak , arkadaş bulmak yada yeni insanlarla tanışmak için bir çok yöntem mevcut. Özellikle internetin gelişmesi ile birlikte bir çok farklı tarzda site türemeye başladı.Hem kameralı sohbet hemde yazılı sohbet olmak üzere iki farklı sohbet tarzı bulunmaktadır. Bunlardan kameralı sohbet'i dallandırmak mümkündür. Mesela 123flashchat , dialogoo chat  yada roulette chat gibi. Ayrıca yazılı sohbeti de bu şekilde görmemiz mümkün. Yazılı chat , random yani rasgele yazılı sohbet yada nickli ( rumuz ) lu chat başlıca olmak üzere bir çok çeşidi mevcut. Burada asıl konumuz omegle. Yani yazılı sohbetin rasgele yapılan. Burada bir nick yada profil bulunmaz buda insanların kimliklerini gizlemesine yardımcı olur. Bu yüzden omegle.com sitesi random yazılı chat ile bir çok kullanıcıya bu şekilde hizmet vermektedir.
Omegle nedir ? Nasıl kullanılır gibi sorularınız elbette olacaktır. Omegle nedir'in tanımını yukarda yaptık nasıl kullanır diye sorarsanız siteye girmeniz yeterlidir. Omegle.com sitesine girin , karşınıza iki seçenek gelecek video chat ve text chat. Bunlardan text chat'i seçip karşınıza rasgele gelen ve eşleştirildiğiniz kişiyle sohbet etmenizi sağlayacak ekranı göreceksinizdir. Buradan yazmaya başlayarak yeni insanlar tanımaya başlayabilirsiniz.

8
Genel Sohbet / Çılgınlar gibi sohbet chat yap
Son İleti Gönderen mirc - Oca 11, 2021, 02:25 ös
çılgınlar gibi sohbet chat yapmak için çılgın sohbet sitesine giriş yap
9
Genel Sohbet / Hasbihal.org sohbet odaları ku...
Son İleti Gönderen mirc - Oca 11, 2021, 02:24 ös
hasbihal sohbet odaları kuzey kafkasya girişi chat sohbet sitelerine hızlı giriş yapmak için hemen aşağıdaki bağlantıya tıkla!

https://www.hasbihal.org
10
Genel Sohbet / Eğlenceli Sohbet Sitesi
Son İleti Gönderen astala - Oca 07, 2021, 07:50 ös
Eğlence dolu anlarınıza bir yenisini ekleyebilmek ve bu doğrultu da daha mutlu olabilmek için ilk adımı atabileceğiniz seviyeli sohbet ortamı fırsatlarıyla beraber, unutulmaz zamanlarınıza ulaşmış olacaksınız. Keyifli bir zamana erişebilmek her ne kadar kolay olursa olsun, istediğiniz gibi bir zaman dilimine erişebilmek ve bu doğrultuda ilerleyerek daha farklı olanakları değerlendirmekte sizin elinizde olacaktır. Keyifli bir sohbet olanağına ulaşabilmek için evde, işte veya yolda telefonunuzdan bağlanabileceğiniz en iyi fırsatlarla beraber, daha kaliteli sohbet imkanlarının gelişmesine de şahit olacaksınız. En doğru yöntemleri kullanarak ve daha ideal ortama erişebilmek isterseniz, sadece siteye girerek istediğiniz bir kullanıcı adı seçerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Kalite konusunda en iyi deneyimleri yakalamak ve farklı zamanlara daha hızlı biçimde erişebilmek için, geç kalmadan sizlerde giriş yapabilir, sohbete başlayabilirsiniz.
https://www.sohbet.biz
Sayfa1 2